Doğal ve Modern Mağaza İçi Dekorasyonu

Doğal Ve Modern Mağaza İçi Dekorasyonu

Hep sevmişimdir hem doğal hem de modern yapıları, zaten şuan da bile eski yapılar günümüzde kullanılmakta. Bir kafeye veya restoranda girdiğim zaman aradığım özellik hem canlılığı hem de doğallığıdır, bu yüzden genellikle iş toplantılı restoranlardan uzak duruşum. En çok sevdiğim mekanlarda genellikle üniversite öğrencilerin bulunduğu veya canlı müzik olan yerler hep sıcak, samimi, doğal ve otantik gelmiştir bana. Zaten günümüzde de işletmecilerin tercihi ahşap yapılar, doğal ve modern mağaza içi dekorasyonu olmuştur. Günümüz yazarları bile böyle ortamlarda ilhama ihtiyaç duymuşlardır kendini evinde gibi sıcak ve samimi bir ortama ihtiyaç duyarlar.
ycx_magaza_dekorasyon (1)

Üstelik bu gibi yerlerin duyurularını yapmakta çok kolay, sosyal medyada bile sadece resmini paylaştığı mekanını merak ederek bile gidip oranın bağımlısı olabiliyorsunuz. öyle cafelere var ki doğal dekorasyonu olan içerde nargile içiyorsun burnuna nargilenin aroması değil de Cafe de bulunan doğallığın kokusunu alabiliyorsunuz. Üstelik bu dekorasyonu yapan harika iç mimarlar bile var, artık sadece kafanızda kurduklarınız hayalde kalmıyor adeta hayalinizi yaşıyorsunuz. Böyle yerler sadece cafelere de değil mobilya mağazaları, giyim mağazaları bile var. Özellikle erkek giyim mağazaları o kadar harika ki geçerken bile adımların geri geri gidiyor mağazaya girebilmek için. Ben bir işletme içinde kuyu gördüm çevresini o kadar güzel yapmışlar ki eski ve yeni karışımı olağanüstü bir şeydi.

Bu gibi yerler sadece yurtdışında değil yurtiçinde de olmalı kesinlikle. Harika eski mimari yapıların tarihi bozulmadan günümüz doğal ve modern dekorasyonları yapılmakta. Bir mağaza içi prensip gereği düşünülüp aşırı basit yada klasik olmamalı, ufak dokunuşlarla bile o mağazanın içinde doğallık sağlayabilirsiniz. Her insanın hayalini kurduğu bir şey vardır, tek yapmanız gereken hayalinizi gerçeğe yansıtmak yaptığınız işte huzuru bulmak…

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Shopping Cart