Duvar Dekorasyonu Fikirleri

Duvar Dekorasyon Fikirleri

Evinizi dekore ederken hem modern bir görünüm sağlamak istiyor hem de kendinize ait özel bir bölüm oluşturmak istiyorsanız ve bu konuda henüz bir karar vermediyseniz bu yazı tam da size göre. Boş duvarlar her zaman gözümüze güzel görünmez. Kendimize ait bir köşe oluştururken ya da evimizi dekore ederken de önce duvarlardan başlayabiliriz. Çok sıklıkla kullandığımız duvar kağıtları her dönem olduğu gibi yine son dönemlerin de gözdesi olmaya devam ediyor. Duvarlara uygulayabileceğimiz çeşitli duvar kağıdı modelleri bulunurken bunların yanı sıra duvarlarımızı süslemek için duvar saatleri veya çerçevelerden de yararlanabiliriz. Bunlarla birlikte kullanabileceğimiz farklı aydınlatma modelleri ile de duvarın mekanda görsel olarak daha fazla ilgi çekici hale gelmesini sağlayacaktır.

Duvar dekorasyon fikirleri elbette ki saymakla bitmez ama önemli olan duvarlarımız için doğru olanı bulmaktır. Salonumuzun duvarı geniş ise bu duvar için küçük bir duvar saati seçmek yanlış olur. Çünkü geniş bir duvarda küçük bir duvar saati kullanarak güzel bir görüntü sağlamak mümkün değildir. Duvarımızın büyüklüğüne göre orantılı olacak şekilde büyük ya da küçük duvar saati kullanmanız daha uygun olacaktır.

Günümüzde favori olan duvar kağıtları ile de duvarlarımızı süslemek mümkün ve güzelleştirmek mümkün. Çiçek desenli duvarlar yaşam alanınız için eşsiz bir tercih olabilir. Kendinizi doğada huzurlu hissetmek isterseniz büyük ya da küçük desenli çiçeklerle bezenmiş bir odada olmak kendinizi harika hissetmenize sebep olabilir. Sadece çiçek desenleriyle sınırlı kalmayan duvar kağıtları günümüzde oldukça geniş seçenekleriyle değişime açık müşterilerin ilgi odağı oluyor.

Duvarımızı süslerken kendi yaratıcılığımızı da kullanarak yapabileceğimiz çeşitli dekoratif ürünler bulabilirsiniz. Çerçevelerden oluşan bir saat yapmak oldukça güzel bir görünüm sağlayacaktır. Ya da aile fotoğraflarından oluşan çerçeveleri duvarınızı süsleyecek şekilde dizayn ederek duvara asabilirsiniz. Bunlar gibi değişik yaratıcı fikirlerle kendi dekorasyonunuzu kendiniz en uygun şekilde oluşturabilirsiniz.

Eğer bir mağazanız var ve mağazanız için duvar dekorasyon fikirleri arıyorsanız mağaza tasarımı ya da vitrin tasarımı yazılarını inceleyerek fikir sahibi olabilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Shopping Cart