Hakkımızda

[row]

[span8]

MUIZ TASARIM

muiz1MUIZ TASARIM, mağaza tasarımı konusunda İstanbul ve çevresinde hizmet veren yeni nesil tasarım anlayışı ile müşterilerine hızlı ve çözümsel yaklaşımı benimsemiş bir iç dizayn firmasıdır.

MUIZ TASARIM yaptığı tüm işlerde özenle ve memnuniyet garantisi ile çalışmaktadır.

MUIZ TASARIM’da  mağaza raf sistemleri ve vitrin aksesuarları üretilmektedir.Aynı zamanda mimari hizmet,iç mimari,ev tasarımı,mağaza tasarımı,eczane tasarımı,mutfak tasarımı ve dolap imalatı,ayakkabı rafı,orta vitrin,orta stand,vitrin mankeni,mağaza konsepti,market rafı,elbise askısı,elbise standı,kanallı pano,jeans dükkanı,jeans rafı ve her türlü dekorasyon işleri yapılmaktadır.

Mağaza Tasarımcısı:

MUIZ TASARIM bünyesinde bulunan iç mimarlar ile size özel tasarımlar oluşturarak kurumsal kimliğinize katkı sağlar. MUIZ TASARIM Güncel tasarımları takip eden yenilikçi mimarlar ile kendi fikirlerinizi isteklerinizi birleştirerek harika vitrin tasarımlarına sahip olabileceğiniz bir tasarım döngüsünü sizlere sunar.

[/span8]
[span4]

Temel Hizmetler

Mağaza Tasarımı

Mağazanıza değer katan tasarımlar! MUIZ TASARIM’ın sağladığı temel hizmetlerin başında gelen mağaza dekorasyonu, baştan aşağı tüm detaylar düşünülerek mağazanızın sıfırdan ya da yeniden yaratılması sürecidir.

Mağaza Raf Sistemleri

Mağazaların olmazsa olmazları raf sistemleri. Yeni nesil raf sistemleri ile müşterilerinize olumlu kullanıcı deneyimleri sağlamanızı amaçlıyoruz.En güncel mağaza raf modellerini takip ederek ve yeni modeller yaratarak raflarınızı modernleştiriyoruz.

Vitrin Tasarımı

Müşterilerinizle ilk iletişim kurduğunuz alan olan vitrinleriniz için en modern vitrin tasarımlarını sizlere sunuyoruz. Davetkar ve dikkat çekici bir vitrine sahip misiniz?
Müşterilerinizin dikkatini çekecek ve mağazanıza girmelerini sağlayacak yeni nesil vitrin tasarımlarını MUIZ TASARIM sizler için tasarlıyor.

[/span4]
[span12]

[hr]

[/span12]
[span8]

[/row]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Shopping Cart