Andiamo Laleli Vitrin Tasarımı

Andiamo Laleli’deki mağazası için yapmış olduğumuz mağaza ve vitrin tasarımında modern çizgiler kullanmaya özen gösterdik. Bayan giyim üzerine faaliyetini sürdüren Andiamo mağazasının iç duvarlarında siyah oval kaplamalar kullanarak esneklik algısı yaratmaya yönelik tasarımlar kullandık.
Asma tavan üzerinde kullandığımız üçlü spot serileri ile askıdaki ürünlerin iyi derecede aydınlanmasını hedefledik.
Oval siyah paravan kısımların arkasında yaptığımız günışığı ışıklandırması ile mağazanın iç dekorasyonuna canlılık katarak daha enerjik görünmesini sağladık.
Vitrin tasarımında , üzerinde çalıştığımız cansız mankenlere keskin yapıda bir duruş sağlayarak kadının güçlü duruşunu temsil etmesini amaçladık. Güçlü ve çekici bir algı sayesinde müşterileri mağaza içerisine girmeye yönlendirecek bu tasarımı kırmızı tonlarla destekledik.

Vitrin tasarımının ikinci bölümünde kadının cesaretini ve tarzını simgeleyen tunik elbiseler ile güneş gözlüğü kombinleri kullanıldı. Sarı , kırmızı ve siyah renklerle , enerjik, tutkulu ve asil bir görüntü sağlamaya çalıştık. Vitrin tasarımındaki aynalı yuvarlak bölümlerle vitrin derinliğini arttırarak vitrinin daha geniş algılanmasını sağladık.

No Comments Yet.

Leave a comment