REDBERRY Merter Mağaza Dekorasyonu

REDBERRY Merter Mağaza Dekorasyonu.Bu mağazanın vitrin tasarımında ve mağaza iç dekorasyonunda fark edebileceğiniz temel hissiyat denizdir. Deniz ve denizcilik üzerine oluşturduğumuz temada , vitrin tasarımında cansız mankenleri bu temaya uygun şekilde giydirdik.
Vitrinin tam köşesine yerleştirdiğimiz kayık şeklindeki çekmece, mavi renkli ahşap çapa modelleri, dümen ve can simitleri, deniz kabukları, balıkçı ağı, korsan dürbünü gibi ögelerle deniz temasını olabildiğince güçlü tuttuk.

Mağaza içerisine girdiğinizde karşılacağınız manzara yine deniz temasını tamamlayıcı şekilde olacaktır. Tavandaki dümen şeklinde dizayn edilmiş aydınlatmanın dört tarafına spotlar yerleştirilerek aydınlanmanın homojen ve yeterli düzeyde olması sağlandı.
Dekoratif anlamda güzel bir görüntü oluşturan dümen şeklindeki lamba tasarımı mağazanın dört köşesindebulunuyor. Mağazada müşterilerin kıyafetleri rahatça koyabileceği yuvarlak bir masa bulunuyor. Bu masa da aslında deniz temamızın bir parçası.

Vitrin tasarımında cansız mankenlerin arkasında yer alan yuvarlar seperatörler ise bize denzin dalgalarını ve hareketliliğini anımsatıcı rol oynuyor.

No Comments Yet.

Leave a comment